TÜV NORD Sertifikası

TÜV NORD Sertifikası

Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu TÜV NORD

CMSE® - Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı bağımsız olarak TÜV NORD tarafından belgelendirilir. Uluslararası belgelendirme kuruluşu TÜV NORD. TÜV NORD eğitimin son günü sorulacak 40 soru seçer. TÜV NORD, sınavda %80 üzerinde puan alan kişilere ilgili yeterlilik belgesini verir.

TÜV NORD Sınav Sonuçları

Pilz katılımcılara sınav sonuçlarını gönderir. Sınavda başarısız olan katılımcılar için daha ileri bir tarihte yeniden sınava girme şansı vardır. Bu tarihler talebe bağlıdır ve katılımcı, Pilz ve TÜV NORD ile birlikte düzenlenir. Katılımcılar sınavı geçtiklerine dair bilgilendirildikten sonra CMSE [sup] ® [/ sup] unvanını kullanmaya başlayabilirler. TÜV NORD Sertifikası, makine emniyet alanında yeterliliği kanıtlayan bir belge olarak kullanılabilir.

TÜV NORD Sertifikasının Yenilenmesi

TÜV NORD, belgenin her dört yılda bir yenilenmesini gerektirir. Bu bir günlük eğitim sonucu olur; bu eğitimde emniyet mevzuatı ve standartlarında yapılan değişiklikler, uluslararası en iyi uygulamalar ve yeni emniyet teknolojileri gözden geçirilir. Pilz sizinle irtibat kurarak belge tarihinizin ne zaman sona erdiğini haber verir. Bu yenileme işlemi de TÜV NORD tarafından belgelendirilir.

TÜV NORD Sizin Başarınız Sertifikası

TÜV NORD sertifikasını almanız, makine emniyeti konusunda gerekli yeterliliğe sahip olduğunuzun bir kanıtıdır. Uluslararası tanınan bu sertifika sayesinde kariyerinizde ilerleyebilir ve sektörde yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.