Yasal bilgiler

Pilz GmbH & Co. KG
Felix-Wankel-Straße 2
73760 Ostfildern

Telefon:   +49 711 3409-0
Telefaks: +49 711 3409-133
E-posta:  info@pilz.de

Yasal yapı

Pilz GmbH & Co. KG, Ostfildern
Şirketler Stuttgart bölge mahkemesinde tescillenmiştir: HRA 210 893


Genel komandit şirket Peter Pilz GmbH, Ostfildern
Şirketler Stuttgart bölge mahkemesinde tescillenmiştir: HRB 210 612

VAT No.: DE145355773

Yönetim

Susanne Kunschert
Thomas Pilz

 

Yazı işleri
CMSE® Global Organisation
Business & Technology Park,
Model Farm Road, Cork
Ireland


İletişim Bilgileri
Tel.:       +353 21 4346535
Faks:     +353 21 4804994
İnternet:  www.cmse.com
E-posta: admin@cmse.com

 

Pilz web sitesinde listelenen tüm kişiler, federal veri koruma yasasının 28 no’lu maddesi uyarınca verilerin ticari olarak kullanımını ve ifşasını açıkça yasaklar.


Feragatname:
Bu sitede yayınlanan bilgiler, CMSE® - Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı veya üçüncü taraflarca iyice incelenip doğrulanmıştır. CMSE® - Sertifikalı Makine Emniyet Uzmanı, bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğuna veya eksiksizliğine ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez (özellikle fiyat bilgileri). Tüm bilgiler istenildiği zaman değiştirilebilir. Üçüncü tarafların web sayfalarına (bağlantılara) atıfta bulunduğumuzda, bağlantısı verilen sayfaların içeriğinden herhangi bir sorumluluk almamaktayız. Bağlantı verilmiş üçüncü tarafların web sitelerine erişmeye karar vermeniz durumunda, lütfen bunun kendi sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Ayrıca, E-posta yoluyla reklamları istenmeden göndermek (”Spam” olarak adlandırılmaktadır) amacıyla bu web sitesinde yayınlanan tüm E-Posta adreslerinin kullanılmasına karşı olduğumuzu beyan ederiz. 

Telif hakkı:
Web sitesi operatörleri tarafından üretilen ve bu web sitesinde yayınlanan içerik ve çalışmalar Alman telif hakkı yasalarına tabidir. CMSE® web siteleri, telif hakları üçüncü taraflara ait resimler içerebilir. Bu sitenin yazarları, uygun izin olmadan telif hakkıyla korunan herhangi bir materyali kasıtlı olarak kullanmamış ve yayınlamamıştır. CMSE® web sitesinde yer alan metin, resim, grafik, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve bunların düzenlemeleri telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir. Bu nesneler ticari kullanım veya dağıtım için kopyalanamaz, değiştirilemez veya başka sitelere gönderilemez. Sayfaların ve içeriğin, CMSE[sup] Herhangi bir telif hakkı ihlalinden haberdar olacak olursanız sizden bunu bize bildirmenizi rica ediyoruz. Bu tür yasal ihlallerden haberdar olmamız durumunda, rahatsız edici içeriğin kaldırılması için derhal gerekli adımları atacağız.

Lisanslar:
CMSE® Global Organization, yenilikçi ve bilgilendirici bir web sitesi oluşturmayı amaçlamıştır. Bununla birlikte, CMSE® - Certified Machinery Safety Expert Global Organisation’ın patentleri, ticari markaları ve telif hakları da dahil olmak üzere fikri mülkiyet haklarını koruması gerektiğini de anlamanız gerekir. Bu doğrultuda, lütfen bu web sitesi tarafından CMSE® şirketlerinin veya üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını kullanan hiçbir lisans verilmemiş olduğunu lütfen unutmayın.


Sitemizde yaptığınız yorumlar sunduğumuz bilgi ve hizmet kalitesini arttırmamıza yardım eder. Yorumlarınızı e-posta yoluyla admin@cmse.com adresinden bize iletin